Serie A

Crotone ndal Lazion, ka festë edhe në Milano

Crotone ka arritur të ndalë Lazion në një barazim spektakolar 2-2, duke mbajtur gjallë shpresat për mbijetesë dhe ndërkohë duke i dhënë një asist Interit, për të siguruar një vend në Champions, javën e fundit.

Bardhekaltrit kaluan të parët në avantazh, pas një goli të shënuar nga Senad Luliç me 11-metërsh, por Crotone reagoi duke përmbysur në 2-1 rezultatin. Minuta nga fundi shënoi Milinkoviç-Saviç, duke rikthyer baraspeshën, rezultat që mbeti i pandryshuar deri në fund.

Në sfidat e tjera, Cagliari, Chievo dhe Udinese, që luftojnë për mbijetesë, arritën të bëjnë detyrën, duke marrë 3 pikët, ndërsa Spal ishte e vetmja që nuk ia doli të fitojë, teksa u mposht 2-1 nga Torino.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency