Premier League

Crystal Palace i hap sërish dyert Loftus-Cheek

Nëse Ruben Loftus-Cheek do të largohej nga Chelsea në muajin janar, ai do të ishte i mirëpritur te Crystal Palace. Kështu ka deklaruar trajneri i “Shqiponjave”, Roy Hodgson i cili i ka hapur dyert një rikthimi të mundshëm të mesfushorit të talentuar anglez. Loftus-Cheek luajti sezonin e kaluar i huazuar te Crystal Palace, ndërkohë që gjatë merkatos së verës, ‘Blutë e Londrës’ refuzuan shumë oferta për huazimin e tij. Në nisjen e këtij sezoni hapësirat në formacionin e Sarrit kanë qënë të pakta për 22-vjeçarin, ndaj dhe një huazim në muajin janar shikohet si një opsion i mirë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency