Merkato

Crystal Palace ofron 10 milionë paundë për mesfushorin e talentuar të Chelseat

Mesfushori 20-vjeçar i Chelseat Conor Gallagher ka shkëlqyer në dy sezonet e fundit në huazim në Championship, fillimisht me fanellën e Charltonit dhe më pas me anë të Swansea-t, ndërsa tani kërkohet nga disa klube në Premier Leagur.

E para që ka bërë hapa konkretë ka qenë skuadra e Crystal Palace, që ka trokitur në zyrat e klubit londinez për t’i ofruar 10 milionë paundë për kartonin e mesfushorit të talentuar, ndërsa tani pritet vendimi i trajnerit Franck Lampard.

Tekniku i Palace, Roy Hodgson ka mbetur i mahnitur nga paraqitjet e mira dhe konstante të Gallagher, ndaj u ka kërkuar drejtuesve të klubit që t’ia vënë në dispozicion për sezonin e ardhshëm, qoftë duke e blerë, qoftë duke e marrë në huazim.

Gjasat janë që drejtuesit e Chelseat të pranojnë shitjen e Gallagher, pasi në mesin e fushës kanë shumë futbollistë të rinj e të talentuar në dispozicion, të cilëve mund t’u shtohet edhe Declan Rice që kërkohet me ngulm nga Lampard.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency