Merkato

Crystal Palace ul çmimin e Zaha, tashmë kushton 30 mln paund!

Në dy vitet e fundit ka dështuar çdo tentativë e ekipeve të interesuar për të shkëputur Wilfried Zaha nga Crystal Palace me këta të fundit që kërkonin plot 80 milionë paund për kartonin e tij. Kjo verë duket se ka dryshuar çdo gjë, nisur dhe nga situata e pandemisë dhe klubi ka vendosur që sulmuesi të shitet edhe për oferta që i kalojnë 30 milionë paund. Tashmë klubet e interesuara, kryesisht të Premier League si Manchester United, Chelsea dhe Everton kanë nisur ofensivën teksa ekipi i Ancelottit ishte dhe skuadra më pranë blerjes së Zaha në janarin e kaluar.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency