Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

“Ç’të bën fëmija, s’ta bën Perëndia”, djali i Michael Jordan martohet me ish-in e Scottie Pippen

Dashuria nuk njeh moshë, madje kur e ke ndarë mendjen nuk pyet as për atë që mendon babai.

Ky është rasti i djalit të një prej basketbollistëve më të mëdhenj të historisë së basketbollit, për të mos thënë më i miri.

Marcus Jordan, 32-vjeç, djali i legjendës Michael Jordan, ka vendosur të martohet me ish-partneren e Scottie Pippen, Larsa Pippen.

Lexo edhe: 

Edhe pse Miachael e ka shprehur hapur kundërshtinë për këtë lidhje, Marcus nuk do t’ia dijë: “Po kërkojmë një vend për dasmën, caktimi i datës është në proces.”

Michael Jordan dhe Scottie Pippen dikur përbënin një dyshe spektakolare mbi parket, por, çuditërisht, sot jo vetëm që nuk kanë marrëdhënie të mira, por janë armiq të përbetuar.

Kujtojmë që Scottie Pippen ka qenë i martuar për 19 vite me Larsan.

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....