Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Cuadrado: E ardhmja? Jam i lumtur te Juventus

Juan Cuadrado ka folur së fundmi për të ardhmen e tij.

Në konferencën e dhënë në prag të gjysmëfinales së Europa League, kolumbiani u shpreh se është i lumtur te Juventus dhe dëshiron të qëndrojë aty.

Lexo edhe: 

“Po mendoj për nesër, por jam shumë i lumtur këtu dhe klubi po flet me agjentin tim”-u shpreh Cuadrado.

Lajme të tjera

Kombëtare

Trajneri Sylvinho analizoi barazimin 2-2 të Shqipërisë përballë Kroacisë në Hamburg, ku preku disa tema të ndryshme. “Mendoj se zhvilluam një ndeshje shumë të...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Nedim Bajrami hyri në historinë e Kampionatit Evropian me golin e shënuar ndaj Italisë, në ndeshjen debutuese të Shqipërisë në eventin e futbollit që...