Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Cuadrado te inter, tifozët e presin me banderolë në rrugë: Bëre gjithçka që të të urrenim!

Cuadrado do t’u nënshtrohet testeve mjekësore me Interin për të firmosur përfundimisht kalimin te klubi “zikaltër”.

Megjithatë duhet theksuar se kolumbiani nuk është aspak i mirëpritur nga tifozët e Interit.

Lexo edhe: 

Këta të fundit kanë dalë sot për ta pritur me banderolë ku shkruhet: “Deri tani ke bërë gjithçka për ta bërë veten të urryer. Nëse dëshiron diçka tjetër, të takon ta provosh”.

Pas kryerjes së të gjitha testeve mjekësore, lojtari do të shkojë në seli për të firmosur deri në 2024-ën, vit në të cilin do të paguhet 2.5 milionë euro.

Më pas, vetë Cuadrado do të duhet të fitojë dashurinë dhe respektin e tifozëve në fushë, siç shkruhet edhe në banderolë.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...