IPKO Superliga

Cuculi operohet në bërryl, ja kur pritet rikthimi në fushën e lojës

Mbrojtësi i Dritës, Ardian Cuculi iu nënshtrua një operacioni në Shkup, pasi dëmtoi krahun në pjesën e bërrylit, gjatë derbit të Anamoravës ndaj Gjilanit, këtë të diel.

Futbollisti la fushën e lojës para kohe për shkak të dëmtimit dhe pas ekzaminimeve mjekësore, u vendos për operacionin, që u krye sot me sukses dhe tashmë Cuculi ka nisur rikuperimin.

Mbrojtësi 33-vjeçar nga Kërçova do të qëndrojë jashtë fushave të lojës për të paktën 6 javë dhe rikthimi pritet vetëm në fund të muajit janar, duke llogaritur edhe pushimin e IPKO Superligës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency