Kategoria Superiore

Cungu: Nuk i trembemi askujt, Allën e doja në skuadër

Kukësi nuk i trembet asnjë kundërshtari. Kjo është kryefjala e kësaj skuadre, ose të paktën kështu e mendon trajneri shkodran i verilindorëve, Armando Cungu.

“Çdo ndeshje është e rëndësishme, jo vetëm për ne, por për të gjithë ekipet në Superligë, Duke llogaritur edhe objektivin që kemi këtë sezon, ne do të synojmë 3 pikët në çdo stadium dhe ndaj çdo kundërshtari”, deklaroi Cungu.

Tekniku i nënkampionëve nuk i kursen lëvdatat për Flamurtarin dhe nuk bazohet tek historia e viteve të fundit, ku blutë thuajse kanë fituar gjithnjë në Vlorë, gjithsesi pavarësisht forcës së kundërshtarit objektivi është marrja e maksimumit të pikëve.

Pak ditë kanë mbetur nga mbyllja zyrtare e kësaj hapësire verore të merkatos, gjithsesi Cungu shpreson që presidenca t’i dhurojë edhe një tjetër afrim cilësor.

Trajneri i Kukësit tregohet i drejtpërdrejtë kur sqaron çështjen Shkodra dhe zbulon se ishte kundër largimit të Allës, por nuk mundi t’ia ndryshonte mendjen mbrojtësit, i cili në fillim të javës iu bashkua pikërisht Flamurtarit.

Kukësi në këtë takim do të ketë shërbimet e Irakli Dzarias, i cili është rikuperuar nga një dëmtim muskulor, ndërkohë që portieri Frashëri nuk është stërvitur me grupin për shkak të problemeve fizike.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency