Kategoria Superiore

Cungu: S’na kënaq rezultati, le t’i linin ata 200 tifozë në stadium

Laçi nuk është nga ato skuadra që kënaqet me një pikë në fushën e tij, pavarësisht kundërshtarit që ka përballë. Gjithsesi, për nga mënyra sesi shkoi loja ndaj Teutës, trajneri Armando Cungu e sheh gotën gjysmë bosh.

“Jam pjesërisht i kënaqur. Nuk na kënaq rezultati. Luanim në shtëpinë tonë dhe duhej të fitonim. Kishim disa mundësi për të shënuar, por kishte dhe disa momente jo të mira, pasi skuadra nuk kishte freskinë e duhur fizike. Nuk është pak të kthehesh pas 3 muajsh dhe të luash futboll.”

Mungesa e tifozëve: Edhe mungesa e tifozëve ndikon. Mund të ishin pranuar tifozët, me pikatore janë. 100-200 tifozë mund të ishin të pranishëm. Është një pjesë që nuk më takon mua.

Rasti i humbur nga Lushkjes: Nuk ke çfarë komunikon me lojtarë. Lushkja ishte shumë afër 5-metërshit, por nuk mundi të godiste portën. Edhe Teko nuk bëri një marrje të mirë, duke humbur realizimin e golit. Nuk duhet të reagonim me vonesë. Pas pësimit të golit foli gjithçka për ne.

Ekipi ende jo në formë optimale: Nuk e nisëm ndeshjen siç duhet, por në pjesën e parë ishim shumë më të logjikshëm dhe nuk i dhamë mundësi kundërshtarit të na rrezikonte. Lojtarët nuk janë në gjendjen më të mirë të mundshme. Nga 5 ndërrime bëmë vetëm 2 dhe ato në minutat e fundit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency