Kategoria Superiore

Curbello: Humbja me Kamzën, përgjegjësia ime

Trajneri i Luftëtarit, Luis Curbello, mori përgjegjësitë për humbjen ndaj Kamzës, por edhe për rezulatet jo të pritshme në këtë fillim sezoni.

“Ishte një ndeshje ku kishim gjithcka në dorën tonë. Mbajtëm topin, kishim shumë raste, por, fatkeqësisht, i shpërdoruam. Kundërshtari u mbrojt mirë dhe na ndëshkoi. Në fund paguam gabimet tona.”

Për veprimin antisportiv të portierit Miraka, Curbello u shpreh:

“Duhet të bëjmë një analizë e të kuptojmë pse ndodhi kjo. Një portier me eksperiencë si Miraka nuk ka pse ta bëjë këtë veprim. E mbaj unë përgjegjësinë, sepse i zgjedh unë lojtarët që luajnë. Shpresoj të kthehemi sa më parë te fitorja. Pas golit të barazimit skuadra u çekuilibrua dhe kështu lamë hapësira prapa, por luftëtari kërkon gjithmonë portën e kundërshtarit. Nëse do të ishim me këmbë në tokë, do të merrnim një rezultat tjetër.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency