Gossip

Daiana Sombra, ja çfarë ndodh kur i përkushtohesh gjimnastikës

Daiana Sombra është një vajzë argjentinase që nuk i ka mbushur të 20-at dhe që ëndërron të bëhet modele dhe aktore e famshme. Karriera e saj është në ngjitje, duke parë që së fundmi është votuar edhe si mbretëresha e fitnesit nga lexuesit e të përditshmes “Ole”. Ushtrimet në palestër e kanë ndihmuar të fitojë forma bombastike sidomos në fundshpinë, që është dhe arma e saj më e fortë.

To Top