Kupa e Shqiperise

Daja: Anulimi i penalltisë i drejtë, te goli i Bylisit faull

Ilir Daja kishte shumë për të thënë ne lidhjen e drejtpërdrejtë me “Gol pas Goli”, pasi eliminimit të skuadrës së tij nga Kupa. E nis me mungesën e Meksit, mungesa e të cilit duket se i ka prishur ekuilibrat në lojë.

“Më mirë të kishte dhënë nja 8 kartonë në ndeshjen e kampionatit dhe të mos na dëmtohej Meksi. Goli i Bylisit ishte faull, duken takat lart.”

Rasti i penalltisë: Nëse nuk është penallti, nuk është penallti, në daç të kthehet në minutën e parë apo në minutën e 4-t. Në këtë ndeshje ishim futur për të përmbysur rezultatin në ndeshjen e parë. Kishim shanset tona për ta dyfishuar rezultatin. Ky është futbolli. Me një krah të djathtë të boshatisur dhe me Jashanicën në stol, djemtë dhanë nota pozitive. Jam i kënaqur nga ajo çfarë pashë në fushën e lojës.

Humbja e rasteve: Do të na jepte siguri më të madhe rezultati 2-0. Kundërshtari do të linte hapësira mbrapa.  Nuk na buzëqeshi suksesi me finalizimet, tani do të fokusohemi në kampionat. Nuk na ka vënë asnjëri në vështirësi pas minutës së 70-të. Jemi të dërrmuar për momentin, gjej rastin të përgëzoj futbollistët. Duhet të vazhdojmë me të njëjtën mënyrë dhe në fund të bëjmë llogaritë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency