Kupa e Shqiperise

Daja: Keqardhje për eliminimin, loja garanci për të ardhmen

Trajneri i Partizanit, Ilir Daja, i keqardhur për eliminimin në Kupë, shpreh bindjen se me lojën e zhvilluar skuadra e tij do të dijë të marrë rezultatet e duhura në javët e mbetur atë kampionatit.

“Në ndeshje të tilla i mendon të gjitha, fillimisht mendon të bësh lojë të mirë në 90 minuta. Në pjesën e dytë ishim shumë mirë, na mungoi vetëm finalizimi. Kishim ardhur për kualifikim, por nuk e arritëm. Më kënaq loja e sotme, e kemi dominuar në çdo aspekt Laçin, kryesuesin e renditjes së kampionatit. Ka keqardhje për eliminimin, por loja që bëmë sot është garanci për vazhdimësinë.”

Gjykimi: Nuk dua që të merrem me arbitrat. E kam dalluar që në lojë se ishte penallti. Është shtyrje e qartë e Ignjatoviç ndaj Çinarit. Janë edhe dy raste të tjera që duhen diskutuar, por përtej kësaj marrim forcë dhe moral për faktin se dominuam lojën në pjesën e dytë dhe shtesën 30-minutëshe. Merkatoja e janarit nuk ka hapësirat e duhura. Mundet të ketë ndonjë “bingo”. Kemi afruar Juniorin, që do na ndihmojë në ndeshjen e radhës.

Finalizimi: Sot nuk mungoi “bomberi” sepse sulmuesit tanë kanë shënuar rregullisht. Nëse do të ishte Junior ose Hasani do na ndihmonin ndoshta në finalizim. Nëse bëjmë këtë lojë dhe i marrim ndeshjet një nga një, besoj se gjërat do jenë në anën tonë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency