Kategoria Superiore

Daja: Partizani? S’kam koment, respektoj Skënderbeun

Më shumë se fitorja e Skënderbeut me Vllazninë, për opinionin sportiv përbën lajm interesimi i mundshëm i Partizanit për trajnerin Ilir Daja. Në lidhjen me “Gol pas Goli”, ngacmimit nga studioja Daja iu përgjigj:

“Unë jam trajner i Skënderbeut, nuk kam asnjë lloj komenti. Do të presim me qetësi vendimin e Gjykatës Federale të Zvicrës për të parë çfarë do ndodhë me Dajën dhe lojtarët. Në respekt të qytetit dhe Skënderbeut, të paktën deri në fund të kampionati do të përfaqësoj Skënderbeun”.

Gjithsesi, Daja nuk e përjashtoi mundësinë e vijimit të karrierës në Korçë edhe nëse do të ketë përgjigje negative nga Zvicra.

“Mund të vazhdojmë Skënderbeun, por duhet të shkojë paralel me politikat e klubit. Dua që të ketë një kontingjent, ku çdo trajner të ndihet i plotësuar, për të drejtuar një ekip që ka pikësynime për të qenë, fitues me gjithë problematikat që kemi. Nuk e heq mundësinë që edhe me përgjigje negative nga gjykata, nëse ka një projekt që mund ta gjej veten brenda, mund të vazhdoj, sepse ndihem i respektuar nga qyteti dhe nga presidenti Takaj.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency