Serie A

Dalbert i sakrifikuari i parë i Interit, e duan në Francë e Itali

De Vrij, Asamoah e Lautaro Martinez janë goditjet e Interit deri tani në merkato dhe në pritje për të kompletuar ekipin për Spallettin, Ausilio mendon te shesë një lojtar të paktën para 30 qershorit. Për të mos sakrifikuar një “top player”, drejtori sportiv zikaltër po studjon ofertat që janë ardhur në drejtim të Dalbert nga Franca, ku Marseille e Monaco mendojnë seriozisht për brazilianin. Mbrojtësi nuk dha atë që pritej në sezonin e parë dhe mund të largohet por jo për një ofertë më të ulët se 16 mln euro. Sëfundmi në adresë të Interit për brazilianin, ka ardhur një ofertë nga Roma që e do në formë huazimi lojtarin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency