Eredivisie

Daley Blind, tek Ajaxi deri në vitin 2023

Daley Blind dhe Ajaxi, së bashku të paktën deri në vitin 2023. Klubi holandez, kundërshtari i radhës për Romës e Paulo Fonsecas në çerekfinalet e Europa League-s, ka njoftuar zyrtarisht rinovimin e kontratës së mbrojtësit ekspert të lindur në vitin 1990.

Ish-futbollisti i Manchester United, i cili u kthye tek Ajaxi në vitin 2018 mbetet i lidhur me “harkëtarët” për të paktën dy sezone.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency