Kategoria Superiore

Dalin në shitje biletat e derbit, ja çmimet për çdo sektor

Dalin në shitje biletat për derbin e shumëpritur të kryeqytetit, Tirana-Partizani, që do të zhvillohet ditën e premte, në orën 19:00. Organizatorët kanë menduar që për këtë supersfidë  të aplikojnë çmime të njëjtat se në derbin e parë të zhvilluar në këtë impiant modern, pra më të shtrenjta se në takimet e tjera të kampionatit të zhvilluara në “Ai Albania”. Për tifozët ultra, që vendosen pas porte, në fakt nuk do të ketë rritje të çmimit (500 lekë).

Në të gjithë pjesën ballore një biletë do të kushtojë 1 500 lekë në sektorët më pranë mesit të fushës dhe 1000 lekë më në anësore.

Në Tribunën VIP, biletat do të variojnë nga 3000 në 5000 lekë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency