Kombëtare

Dalin në shitje biletat për Shqipëri-Andorrë, ja çmimet

Federata Shqiptare e Futbollit, ka publikuar çmimet dhe ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen e parafundit eliminatore të Euro 2020, Shqipëri-Andorrë, që do të luhet më 14 nëntor, ora 20:45, në “Elbasan Arena”.

Çmimet e biletave variojnë:

500 lekë më e lira në tribunat G2 dhe C2.

1 000 lekë në tribunat G1, G3, C1. C3.

1 500 lekë në tribunat F dhe D.

2 000 lekë tribuna E.

3 000 lekë tribunat B1 dhe B5.

4 000 lekë në tribunat A1, A4, B2 dhe B4.

5 000 lekë në tribunat B3, A2 dhe A3.

8 000 lekë në tribunën VIP.

Të interesuarit mund t’i gjejnë biletat pranë dyqanit të FSHF, tek stadiumi “Selman Stërmasi” dhe në “Elbasan Arena”, si dhe “online”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency