Kategoria Superiore

Dalin nga qelia presidenti dhe administratori i Kastriotit

Gjykata e Tiranës ka liruar nga qelia Alban Voglin, President i klubit të futbollit të Kastriotit dhe Gazmend Voglin, administrator i klubit. Mësohet se për Alban Voglin, Gjykata caktoi masën “detyrim për paraqitje”, ndërsa për Gazmend Voglin “arrest në shtëpi”. Vendimi është dhënë nga gjyqtarja Ardiana Bera.

Dy zyrtarët e klubit të futbollit krutan u arrestuan të shtunën gjatë përballjes Tirana-Kastrioti (1-0), në stadiumin “Selman Stërmasi” në kryeqytet.

Gazmend Vogli u fut në fushë, duke ndërprerë për disa minuta takimin, ndërsa Alban Vogli ka kundërshtuar dhe goditur punonjësit e policisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency