Kategoria Superiore

Dalin përgjigjet e tamponëve, Bylis-Tirana luhet normalisht!

Bylis-Tirana do të luhet normalisht siç ishte në program këtë të mërkurë në orën 17:00. Pas rezultimit pozitiv me COVID-19 të Eridon Qardakut, kjo sfidë u vu në diskutim të madh, por përgjigjet e tamponëve të kryer nga 25 pjesëtarë të tjerë të skuadrës ballshiote, përfshirë futbollistët, stafin teknik, drejtuesit dhe puntorët e fushës kanë rezultuar të gjithë negativ. Një lajm i mirë ky që është konfirmuar edhe nga klubi i Bylisit pasi nëse brenda skuadrës mallakastriote do të kishte të tjera raste me koronavirus atëherë, do të vihej në rrezik zhvillimi i sfidës Bylis-Tirana në Adush Muça që edhe mund të anulohej.

“Analizat e bëra nga skuadra dhe stafi kanë rezultuar negative! Duke pritur që edhe testi i dytë i Qardakut të dalë përgjigje negative, me mendjen te Tirana dhe ndeshjet e radhës”, njofton klubi i Bylisit.

Testin e ka bërë edhe bashkëshortja e trajnerit Dovedan, që gjithashtu ka dalë negative.

Ndërkohë, bie në sy fakti se lojtarët e huaj si Munoz dhe Vicente, nuk i janë nënshtruar kontrollit. E njëjta gjë edhe me mbrojtësin Ditmar Bicaj, të cilët mesa duket i kanë thënë lamtumirë Bylisit. Kjo ndeshje ka një rëndësi të veçantë për objektivat e të dyja skuadrave dhe kurrësesi nuk duhet humbur në ekranin e Supersport.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency