Merkato

Dani Alves akuzon Sao Paulon, gati firma me Flamengon!

Pasi siguroi David Luiz, Flamengo është gati të hidhet në sulm për të sigurar një tjetër goditje të madhe në merkato. Sipas mediave, klubi brazilian ka nisur bisedimet për të afruar në skuadër Dani Alves. Ish- futbollisti i Barcelonës, Juventusit dhe Paris Saint Germain u larguan nga Sao Paolo pas dy vjetësh duke pretenduar se klubi Paulist i ka ende borxh 2.5 milionë euro, pasi gjatë këtyre viteve nuk është paguar kurrë në rregull. Flamengo është gati t’i ofrojë një kontratë interesante 38-vjeçarit, i cili nuk ka ndërmend të tërhiqet nga futbolli.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency