Futboll

Dani Alves, e ardhmja do të jetë në Premier League

Dani Alves lë të hapur mundësinë e kalimit në Premier League, në të ardhmen. Braziliani i Paris Saint-Germain deklaron se gjatë merkatos së verës kishte rastin të transferohej në Angli te Manchester City, prej Pep Guardiolës, por në fund zgjodhi parizienët, pasi aty kishte dhe shumë miq të tij. Megjithatë mbrojtësi nuk e fsheh dëshirën se pas disa kohësh synon të luajë në Premier League. 34-vjeçari ka kontratë me klubin francez deri në vitin 2019.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency