Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Dani Alves hyn në grevë urie, bashkëshortja i kërkon divorcin

Dani Alves hyn në grevë urie
Dani Alves hyn në grevë urie

Dani Alves hyn në grevë urie. Ish-mbrojtësi i Barcelonës është në burg prej më shumë se 50 ditësh, pasi akuzohet se ka përdhunuar një 23-vjeçare në një klub katalanas.

Pak ditë më parë, brazilianit i ka shkuar kërkesa për divorc, nga ana e bashkëshortes Joana Sanz dhe sipas mediave spanjolle, e ka përjetuar shumë keq.

Lexo edhe:

  1. Kombëtare/ Ismajli nuk ia del, Sylvinho gjen zëvendësuesin e tij në Portugali
  2. Rival amerikan për Kristian Prengën, SuperSport sjell përballjen e zjarrtë
  3. Betis “fluturon” drejt zonës Champions, Iglesias fiton duelin me Muriqin
  4. VIDEO/ Gol spektakolar, Bregu frymëzon përmbysjen te Boluspor

Dani Alves mësohet se është tronditur shumë nga vendimi i bashkëshortes dhe ka hyrë në grevë urie, teksa konfirmohet se prej të paktën dy ditësh refuzon të ushqehet në burg.

Mbrojtësi 38-vjeçar u arrestua më 30 janar, pas denoncimit të një 23-vjeçareje se e ka përdhunuar në ambientet e një klubi nate, në Barcelonë.

Lajme të tjera

Serie A

Aventura e Walter Mazzarrit te Napoli mundtë quhet e përfunduar. Barazimi mes vuajtjesh ndaj Genoas në fundjavë ka bërë që De Laurentiis të humbë...

Kategoria Superiore

Kukësi ndryshoi për të katërtën herë trajnerin, kur deri më tani janë zhvilluar vetëm 24 javë.Verilindorët e nisën sezonin me Rraman Hallaçin, e vijuan...

Kategoria Superiore

Erbim Fagu do të jetë trajneri i ri i Tiranës. Pas largoi Julian Ahmatajn, presidenti Refik Halili ka marrë vendimin për t’i besuar stolin...

Legjionarët

Besiktas rikthehet te fitorja në Superligën turke teksa mposhtën në shtëpi Konyasporin e Sokol Cikalleshit dhe Valon Et’hemit. Gjigandët nga Stambolli triumfuan me shifrat...