Ligue 1

Dani Alves i jep lamtumirën PSG-së me një postim në Instagram

Menjëherë pas kualifikimit të Brazilit në çerekfinalet e Kupës së Amerikës, mbrojtësi Dani Alves bëri një postim në Instagram, ku njoftoi edhe largimin nga klubi francez Paris Saint Germain, ku militon prej dy sezonesh.

Në fakt kjo ishte një çështje që diskutohej prej javësh, pasi mbrojtësi brazilian kishte ngurruar të firmosë kontratën e re me klubin francez, por vetëm tani doli hapur dhe njoftoi se nuk do të vazhdojë më eksperiencën në Paris.

“Në jetë gjithçka mbaron, ndaj falënderoj klubin e PSG-së që më dha mundësinë të shkruaj një faqe të historisë së tij. Dy vite gjatë të cilave jam angazhuar maksimalisht për të përmbushur misionin. Kërkoj ndjesë nëse ndonjëherë nuk kam qenë në lartësinë e duhur”, shkroi Dani Alves në Instagram.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency