Merkato

Dani Alves i vetofrohet Juventusit, por…

Dani Alves është në kërkim të një skuadre të re pas përfundiminit të kontratës me PSG dhe po provon t’u ofrohet disa klubeve me emër. Mësohet se anësori brazilian po studion mundësin nënshkruajë me Juventusit, përveçse me Interin.

Në fakt, kur u largua nga bardhezinjtë dy sezone më parë, nuk rezervoi fjalë të mira për shkak të marrëdhënieve të tendosura me trajnerin Allegri dhe ish-drejtuesit e lartë, Beppe Marotta.

Tashmë që as trajneri dhe as drejtori sportiv nuk punojmë tek Juvja, Dani Alvesit i është kthyer dëshira për të qenë sërish pjesë e kampionëve të Italisë. Por duket e vështirë që bardhezinjtë t’i kthehen pistës “Alves” nëse merr në konsideratë faktin që futbollisti i ka mbushur 36 vjeç dhe kërkon një pagë të majmë 7 milionë euro në sezon plus bonuset.

Sigurisht që, nëse Paratici vendos të shesë Cancelon do të linde nevoja për të gjetur dike të besueshëm që do të konkurronte me De Sciglion. Vetëm në këtë rast opsioni “Dani Alves” mund të merret në konsideratë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency