Ligue 1

Dani Alves në mëdyshje, PSG i ofron rinovimin!

Me kampionatin e sigurar dhe me sezonin drejt përfundimit, Paris Saint Germanin ka filluar nga puna për të përforcuar skuadrën për sezonin e ardhshëm. Përforcimet priten të prekin repartet e mefushës dhe të mbrojtjes, por drejtuesit e klubit mbi të gjitha po punojnë edhe përsa i takon rinovimeve të lojtarëve. Një prej çështjeve më pikante lidhur me rinovimet është edhe çështja e Dani Alves. Ish-mbrojtësit të Barcelonës dhe Juventusit i skadon kontrata në fund të qershorit dhe nuk e ka pranuar ende ofertën e parizienëve për të rinovuar, pasi dëshiron të ketë lirinë për të zgjedhur.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency