Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Dani Alves, në burg për përdhunim, e braktis dhe bashkëshortja

Bashkëshortja e Dani Alvesit, modelja Joana Sanz, ka kërkuar divorcin nga partneri aktual, siç ka bërë të ditur “Programi Ana Rosa”. 30-vjeçarja e bëri këtë kërkesë përmes avokatëve të saj pasi nuk ka dashur takim kokë më kokë me të në burg.

Së fundmi modelja ka fshirë nga llogaria e saj në Instagram të gjitha fotot me Dani Alvesin. Vendimi nuk është diçka që është marrë aty për aty, përkundrazi është studiuar mirë gjatë javëve të fundit, pasi janë qartësuar të gjitha akuzat.

Më 30 dhjetor Dani Alves kreu përdhunimin e supozuar në klubin e natës Sutton në Barcelonë. Synimi i modeles ishte të festonte me bashkëshortin e saj, por më pas futbollisti i kishte thënë se donte të “të dilte me miqtë e tij”.

Lajme të tjera

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Kombëtare

“La Casa de Quiz” mbërrin në shtëpinë më të famshme të mbarë Shqiptarisë, “Big Brother VIP2 Albania”. Gazetari i SuprSportit, Gjergji Stefa, kishte përgatitur...

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...