Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Dani Alves, në burg për përdhunim, e braktis dhe bashkëshortja

Bashkëshortja e Dani Alvesit, modelja Joana Sanz, ka kërkuar divorcin nga partneri aktual, siç ka bërë të ditur “Programi Ana Rosa”. 30-vjeçarja e bëri këtë kërkesë përmes avokatëve të saj pasi nuk ka dashur takim kokë më kokë me të në burg.

Së fundmi modelja ka fshirë nga llogaria e saj në Instagram të gjitha fotot me Dani Alvesin. Vendimi nuk është diçka që është marrë aty për aty, përkundrazi është studiuar mirë gjatë javëve të fundit, pasi janë qartësuar të gjitha akuzat.

Më 30 dhjetor Dani Alves kreu përdhunimin e supozuar në klubin e natës Sutton në Barcelonë. Synimi i modeles ishte të festonte me bashkëshortin e saj, por më pas futbollisti i kishte thënë se donte të “të dilte me miqtë e tij”.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Euro 2024

Kroacia do të jetë kundërshtari i radhës për Shqipërinë në Grupin B të Euro2024. Skuadra kuqezi vjen pas humbjes me Italinë, por pa humbur...

Euro 2024

Nedim Bajrami hyri në historinë e Kampionatit Evropian me golin e shënuar ndaj Italisë, në ndeshjen debutuese të Shqipërisë në eventin e futbollit që...