Merkato

Dani Ceballos tek Arsenali, zyrtarizmi çështje orësh

Dani Ceballos së shpejti do të jetë lojtar i Arsenalit në Premier League. Mesfushori 22-vjeçar i lindur në Sevilla do të vihet nën urdhrat e Unai Emery në formë huazimi, pasi marrëveshjes së arritur mes dy klubeve.

Transferimi pritet të zyrtarizohet këtë të martë dhe në bazë të marrëveshjes, Arsenali nuk do të ketë të drejtën për zgjatjen e huazimit për sezonit që do të nisë së shpejti.

Sezonin e kaluar Ceballos ka luajtur në 23 ndeshje të kampionatit dhe ka shënuar 3 gola, por konkurrenca e madhe në mesfushë e detyron Realin ta huazojë për një vit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency