Connect with us

Hi, what are you looking for?

Euro 2024

Dani Olmo: Me Francën do të jetë një ndeshje e vështirë, por ne jemi gati

Mesfushori i Spanjës, Dani Olmo foli për mediet në prag të ndeshjes ndaj Francës, e vlefshme për gjysmëfinalet e Kampionatit Europian, Gjermani 2024.

Spanjolli theksoi se me Francën do të kenë një përballje të vështirë, por më tej shtoi se te skuadra e tyre janë të gjithë gati dhe të përgatitur.

Lexo edhe:

“Jam mirë, jam shumë i lumtur. Jam duke u rekuperuar dhe duke u përgatitur sa më mirë për ndeshjen e radhës. Finalja është pothuajse aty, nuk do të jetë e lehtë, është gjithmonë një ndeshje e komplikuar kundër Francës, por ne jemi gati për këtë përballje”-deklaroi Dani Olmo.

Lajme të tjera

Merkato

Antonio Conte e kishte një nga dëshirat e merkatos dhe presidenca e Napolit ia ka plotësuar. Alessandro Buongiorno është futbollisti më i ri i...

Futboll

Sulmuesi nga Guinea, Serhou Guirassy, i cili zhvilloi një sezon të mrekullueshëm me Stuttgartin, ishte i zgjedhuri për sulmin e Borussias së Dortmundit, që...

Premier League

Një tjetër futbollist shqiptar në Premier League. Futbollisti kuqezi, Matteo Dashi, do të jetë pjesë e skuadrës së parë të Crystal Palace duke nisur...

Merkato

Mehdi Taremi është zyrtarisht sulmuesi i ri i Interit. Kampionët e Italisë kanë prezantuar 31-vjeçarin iranian, i cili vjen si lojtar i lirë nga...