Merkato

Daniel Sturridge, me parametër zero te Leicester City

Daniel Sturridge do t’i jape fund këtë verë aventurës së tij te Liverpooli, që ka zgjatur pothuajse 6 vjet. Sulmuesi 29-vjeçar, që shpesh ka patur probleme fizike, kërkon një eksperiencë të re, por me një trajner që ka punuar më parë, Steven Rodgers. Ky i fundit e konsideron Sturridge si përforcimin ideal për sulmin e Leicester City-t, teksa një operacion i tillë është i favorshëm për “Dhelprat”, pasi lojtari është në fund të kontratës me Liverpoolit dhe do të largohet me parametër zero.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency