Gossip

Danielle Knudson ishi i Raonic, “zjarri” i ri i Alessandre Patos

Prej disa javësh kishin nisur të qarkullonin zëra për një lidhje të mundshëm të Alesandre Patos me modelen Danielle Knudson. Tashmë çifti e ka bërë publike lidhjen nëpërmjet rrjeteve sociale, ku kanë postuar foto së bashku, te realizuara gjatë pushime në Itali.

Në njërën prej fotove, ish-futbollisti i Milanit, aktualisht pjesë e Tianjin Quanjian në Kinë, ka shënuar një dedikim special për partneren e tij të re e cila është ish e dashura e tenistit Milos Raonic.

“Zemrat tona janë si gur stralli. Kur goditen me njëri-tjetrin, ndiejnë dashuri. Shkëndijat fluturojnë dhe ndezin trupat tanë. Kur përplasen, ndezim botën.”

Një frazë kjo e e këngës Firestone e këngëtarit Kygo.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top