Premier League

Danny Rose s’gjen vend te Tottenhami, përgatitet largimi  

E ardhmja e Danny Rose do të jetë larg Tottenhamit. Menaxherët e lojtarit dhe drejtuesit e klubit kanë nisur bisedimet për ndërprerjen me konsensus të kontratës së futbollistit, i cili nuk po gjen vend në formacionin e Mourinhos.

Mbrojtësi i majtë sezonin e kaluar luajti në huazim te Newcastle United, ku u aktivizuar 11 herë, por pas rikthimit te “Spurs”-at lojtari është lënë serish jashtë nga trajneri portugez, i cili nuk e konsideron pjesë të projektit të tij.

Rose, i cili paguhet 70 mijë stërlina në javë, nën drejtimin e Mourinhos ka luatur vetëm pesë ndeshje para se të huazohej në janar te “Magpies”. Shfaqia e tij e fundit me fanellën e “Spurs”-ave ishte më 11 janar, kur u mposhtën në kampionat nga Liverpooli. Ardhja në skuadër e Sergio Reguilon e shtyn më shumë drejt largimit 30-vjeçarin.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency