Merkato

Danny Welbeck me skuadër të re po në Angli

Danny Welbeck rikthehet në Premier League. Vetëm pak muaj pas rënies një kategori më poshtë me Watfordin, sulmuesi anglez e rigjen veten mes klubeve më të mira, pasi nënshkroi për një sezon me Brightonin.

29-vjeçari u largua pas negociatave të gjata me Watfordit, me të cilët ndërpreu konsensualisht kontratën dhe u bashkua me ekipin e ri si një lojtar me parametër zero. Edhe gjatë verës sulmuesi tentoi të gjente një skuadër të re, por tashmë iu desh që të ulte pretendimet ekonomike që të firmoste me Brightonin për një sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency