IPKO Superliga

Dardan Jashari largohet nga Llapi, vjen Maksuti

KF Llapi prish marrëveshjen me mbrojtësi Dardan Jashari. Me marrëveshje të dyanshme skuadra nga Podujeva dhe futbollisti 28-vjeçar kanë ndarë rrugët duke përmbyllur kështu një kapitull 4-vjeçar e gjysmë nga Liga e Parë e deri te këto tre vite e gjysmë në Superligë.

Kubi nga Podujeva shkruan në qëndrimin zyrtar se “kontributi i Dardanit është shembull se si duhet të luftohet për ngjyrat e klubit, andaj përmes këtij postimi ne falënderojmë atë për kohën e mrekullueshme të kaluar tek ne. Suksese në karrierë Dardan Jashari!

Vetë pak orë pas zyrtarizimit të largimit Jasharit klubi i Llapit ka njoftuar kthimin e Miran Maksutit. Qendërsulmuesi nga Tetova ka arritur marrëveshje me kryetarin e klubit, Beqir Batatina, dhe në këtë edicion do të veshë fanellën bardhekaltër të Llapit. Maksuti së fundmi ishte pjesë e Renovës, ndërsa më parë ka luajtur edhe tek KEK-u.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency