Serie A

D’Aversa këshillon Kulusevskin, qëndro te Parma!

Dejan Kulusevski po rezulton gjithmonë e më deçiziv për skuadrën e Parmës, pasi edhe në ndeshjen ndaj Napolit lojtari hapi sfidën duke realizuar që në minutën e 4-t. Duke qënë një lojtar vendimtar, trajneri Roberto D’Aversa shpreson që futbollisti të mos largohet në merkaton e janarit edhe pse kjo do të jetë e vështirë. Ai theksoi se për 19-vjeçarin do të ishte më mire të qëndronte dhe të përmirësohej më shumë pasi nuk është ende gati për të kaluar në një skuadër të madhe. D’Aversa shtoi se e di shumë mirë mesfushori është i huazuar dhe se i takon drejtuesve të vendosin për lojtarin, por për të mirën e karrierës së tij, Kulusevski duhet të qëndrojë te Parma.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency