Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

David Ospina nuk largohet nga Arsenal

David Ospina nuk largohet nga Arsenal. Poriteri i dytë i “Topcinjve të Londrës” ka deklaruar se ai dëshiron ta vazhdojë aventurën pranë klubit londinez. Gjithashtu Ospina shtoi se ka një kontratë me ekipin, të cilën kërkon ta respektojë deri në ditën e fundit.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...