Futboll

David Villa synon ta mbyllë karrierën me një trofe

Eshtë 37 vjeç dhe për David Villan po vjen fundi i tij si lojtar profesionist. Sumuesi spanjoll ka vendosur të tërhiqet ku aktualisht luan në Japoni dhe mbron fanellën e Vissel Kobe. Në kampionat kanë mbetur edhe 3 javë ndërsa objektivi i spanjollit është ta mbyllë karrierën me një trofe dhe më 21 dhjetor do të luajë në gjysmëfinalen e kupës së Perandorit. Golat e tij nuk kanë munguar në Japoni me 12 gola në 26 ndeshje ndërsa siç mësohet pasi të tërhiqet, Villa do të jetë bashkëpronar i klubit amerikan të futbollit, Queensboro FC , ekip i destinuar të luajë në divizionin e dytë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency