Serie A

Davide Nicola e nis me një pikë shprese aventurën te Torino!

Nisi me një pikë shumë të vlefshme aventura e Davide Nicolas në stolin Torinos. Skuadra Granata rikuperoi disavantazhin e dyfishtë duke barazuar 2-2 ndaj Beneventos në stadiumin Ciro Vigorito në sfidën që ngriti siparin e javës së 19-të të Serie A. Skuadra e Pippo Inzaghit shënoi dy herë fillimisht në pjesën e parë me anë të një penalltie që e kthehu në gol Viola dhe në fillimin e fraksionit të dytë me Lapadulan, por Torino nuk u dorëzua dhe shkurtoi shumë shpejt disavantazhin me Zazan në minutën e 51-të, ndërsa në minutën e 3-të shtesë ish-sulmuesi i Juves i hoqi fitoren nga duart Beneventos duke shënuar dhe golin e 2-2. Me këtë barazim Benevento u ngjit në kuotën e 22 pikëve teksa pozicionohet në vendin e 11-të, ndërkohë që Torino me 14 pikë ende nuk ka dalë nga zona e ftohtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency