Përfaqësuesja

De Biasi shkruan me dhimbje: E pabesueshme, në Zyrih isha krah Vokrrit!

Për ndarjen e parakohshme nga jeta të legjendës së futbollit kosovar, Fadil Vokrri, i cili mbante detyrën e Presidentit të Federatës së Futbollit të Kosovës, ka shprehur dhimbjen edhe ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni De Biasi. 61-vjeçari përmes një postimi prekës, kujtoi se vetëm pak ditë më parë kishte ndjekur në Zyrih miqësoren mes Shqipërisë dhe Kosovës, pikërisht krah Vokrrit.

Sot, në orën 17:00, në Prishtinë, do t’i jepet lamtumira e fundit njeriut që dha kaq shumë për futbollin e Kosovës, fillimisht si futbollist, duke rritur imazhin e vendin, e më pas si president i federatës, duke lobuar për njohjen ndërkombëtarisht të këtij institucioni.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top