Premier League

De Gea nderon United që kap kreun, CR7 shënon sërish!

Fitore mes drithërimash për Manchester United që triumfoi me shifrat 1-2 në fushën e West Ham duke iu bashkuar Liverpoolit në krye të renditjes në kuotën e 13 pikëve. Cristiano Ronaldo shënoi për të tretin takim radhazi me Djajtë e Kuq mes kampionatit dhe Championsit duke gjetur golin e 4-t që pas rikthimit, por rrjeta e portugezit u pasua nga ajo e ishit Jesse Lindgard në minutën e 89-të që i dha fitoren Manchester United. Për West Ham shënoi golin që zhbllokoi shifrat algjeriani Benrahma. Gjithsesi meritat më të mëdha në këtë sukses të United i mori portieri David De Gea që në sekondat e fundit të shtesës priti penalltinë e Mark Noble i cili u hodh në fushë nga David Moyes pikërisht për të goditur 11-metërshin, penallti që u prit nga De Gea.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency