Serie A

De Laurentiis: Ibrën e dua te Napoli, por vendimi i takon atij

Ndonëse në moshën 38-vjeçare, Zlatan Ibrahimoviç e ndjen ende se ka fuqi në këmbët e tij për të luajtur në futbollin e niveleve të larta dhe është shumë pranë rikthimit në kampionatin italian të futbollit.

Pas ka veshur më herët fanellat e Juves, Milanit e Interit, gjiganti suedez këtë herë i ka “shkelur syrin” Napolit, ndërsa Carlo Ancelotti konfirmoi se ka të njëjtën dëshirë që transferimi të kryhet me sukses.

Së fundi ka qenë edhe presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentiis, që në një intervistë të dhënë nga Salzburgu, ka deklaruar se e njeh nga afër Ibrën dhe se është një dëshirë e tij që sulmuesi të veshë fanellën e kaltër.

“E njoh nga afër Ibrën dhe mund të them që e kam mik. E kam takuar në Los Angeles, pasi ishim në të njëjtin hotel dhe e ftova për darkë, bashkë me gruan dhe fëmijët e tij. Kaluam një mbrëmje fantastike dhe do të ishte një dëshirë e imja ta shihja me fanellën e Napolit, por tani varet nga vendimi i tij”, tha De Laurentiis.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency