Serie A

De Laurentiis konfirmon besimin ndaj trajnerit Ancelotti

Pavarësisht zërave mediatikë që raportojnë se presidenti i Napolit ka filluar kërkimet për një tjetër trajner, vetë De Laurentiis konfirmoi sot se beson plotësisht te Ancelotti dhe se nuk ka kontaktuar asnjë trajner tjetër.

“Unë kam besim të plotë te Ancelotti, pasi është një trajner që ka fituar kudo ku ka qenë. Ndonëse kemi disa probleme me metodologjinë e tij të punës, kjo është çështje e trajnerit. Unë nuk kam kontaktuar asnjë trajner tjetër deri tani”, deklaroi De Laurentiis.

Më pas bosi napolitan zbuloi edhe miqësinë e tij me ish trajnerin e Milanit dhe Juventusit, Massimiliano Allegri, duke deklaruar se flet vazhdimisht me të, por jo për t’i ofruar pankinën e Napolit.

“Nuk kam telefonuar as Gatusson dhe as Spallettin. Me Allegrin kemi një miqësi të hershme dhe dëgjohemi vazhdimisht, por jo për t’i ofruar pankinën. Këtë ofertë ia kam bërë më 2013-ën, por ishte akoma në stolin e Milanit dhe refuzoi”, deklaroi De Laurentiis.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency