Serie A

De Laurentiis nuk dorëzohet, zbret vetë në “skenë” për rinovimin e Mertens!

Drejtuesit e Napolit dëshirojnë të rinovojnë me patjetër kontratën me Dries Mertens. Për këtë arsye ka qenë vetë presidenti De Laurentiis ai i cili ka zhvilluar një takim me sulmuesin belg për ta bindur të pranojë ofertën e klubit. Aktualisht Mertens përfiton 4 milionë euro në sezon, ndërkohë që nga kontrata e re, belgu kërkon të paktën 5 milionë euro dhe një kontratë 2-vjecare me opsion për një tjetër vit. Kontrata aktuale e Mertens përfundon në qershor dhe në rast të mosrinovimit ai mund të largohet me kosto zero. Një nga pretendetët për të marrë shërbimet e tij është edhe Inter, atje ku e pret miku i tij, Romelu Lukaku.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency