Futboll

De Laurentis ‘thumbon’ Allegrin: Higuainit i mungon Sarri

Antonio De Laurentis është përfshirë në një valë replikash me rivalët për titullin kampion të Serisë A, Juventusin. Kështu, pasi Allegri ngacmoi napolitanët, me frazën ‘është e lehtë të jesh i bukur, vështirësia është të fitosh’, ka ardhur menjëherë reagimi i presidentit të të kaltërve. “Çdo njeri flet dhe thotë ato që mendon vetë, por ky Napoli është edhe i bukur, edhe fitues”, u shpreh De Laurentis.

Më pas, bosi napolitan nuk i kurseu thumbimet ndaj trajnerit të bardhezinjve, Massimiliona Allegri, në lidhje me formën e dobët të argjentinasit Higuain, që u transferua nga Napoli te Juventus, vitin e kaluar. “Unë mendoj që Higuainit i mungon shumë Sarri, ndaj nuk po shënon aq sa duhet, ose të paktën aq sa ka shënuar te ne. Gjithsesi, ai është një sulmues i fortë që do t’i bënte punë çdo ekipi”, tha presidenti i Napolit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency