MotoGP

De Lellis mbron Ianonnen: Është i pafajshëm, shumë shpejt do ta provojë

Andrea Ianonne po përballet me akuzat se ka përdorur doping gjatë aktiviteteve sportive dhe nëse gjithçka konfirmohet, atëherë rrezikon një pezullim të gjatë, ndërsa së fundi në mbrojtje i ka dalë e fejuara e tij Giulia De Lellis.

Në një intervistë për Verissima, që do të transmetohet nesër në Canale 5, De Lellis ka deklaruar se po i qëndron pranë partnerit të saj dhe se ky i fundit është i bindur në pafajësi, gjë që do ta provojë shumë shpejt.

“Është një moment i vështirë dhe i veçantë, ndaj e vetmja gjë që unë mund të bëj, është t’i qëndroj pranë Andreas. Ai është një sportist model dhe po punon për t’u provuar të gjithëve se nuk ka faj në këtë histori dhe jam e bindur që do t’ia dalë. Më vjen keq për gjithë sa lexoj në rrjetet sociale dhe shpresoj që kjo histori të arkivohet sa më shpejt”, deklaroi De Lellis, në një pjesë të intervistës, të publikuar në spotin e emisionit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency