Serie A

De Ligt shërohet nga COVID-19, grumbullohet për Bolognan

Kjo javë sjell një tjetër lajm të mirë për Juventusin pas suksesit në Superkupën e Italisë. Andrea Pirlo do të ketë një forcë më shumë në mbrojtje për ndeshje e radhës në Serinë A kundër Bolognas. Bëhet fjalë për mbrojtësin holandez, Matthijs De Ligt, që më në fund është shëruar nga Koronavirusi.

21-vjeçari, sikurse e kërkon protokolli, ka kryer dy teste molekulare që fatmirësisht kanë dhënë rezultat negativ. Lojtari ka lënë izolimin dhe në orët e mbrëmjes i është bashkuar skuadrës në grumbullim. De Ligt do të jetë në listën e të grumbulluarve për sfidën me Bolognan në “Allianz Stadium”, që do të zhvillohet në orën 12:30.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency