Merkato

“De Ligt te Juventusi”, në Holandë dinë edhe datën e prezantimit

Në Holandë janë të bindur që e ardhmja e mbrojtësit Matthijs De Ligt do të jetë te Juventusi, ndonëse kohët e fundit ka pasur heshtje në lidhje me negociatat mes palëve.

Siç raportojnë mediat sportive në Amsterdam, bardhezinjtë kanë gjetur akordin me Ajaxin për shifrën e 67 milionë eurove dhe po punohet për të sistemuar detajet e fundit të transferimit.

Drejtuesit e Juventusit janë të bindur të sjellin De Ligt në Torino brenda ditës së shtunë, për të shmangur nisjen e tij për në Austri, atje ku Ajaxi ka planifikuar të kryejë përgatitjet verore.

Kështu, pavarësisht frenimit të përfolur disa ditë më parë, duket se çështja është drejt zgjidhjes dhe se Barcelona nuk e ka shqetësuar aspak Juventusin, që brenda pak ditësh do të ketë në gjirin e skuadrës mbrojtësin e talentuar De Ligt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency