Futboll

De Rossi protagonist në Superclasico? Hapen bastet për italianin

Fluturoi drejt Argjentinës për të realizuar një nga ëndrrat e tij sportive; të luajë në Superlcasico me fanellën e Boca Juniors. Në ditën e prezantimit të Daniele De Rossit me fanellën verdheblu, kompanitë e basteve po mendojnë që tani për përballjen me River Plate, ku ish-mesfushori i Romës pritet të jetë protagonist.

Derbi i nxehtë i Buenos Airesit është programuar për t’u zhvilluar më 1 shtator në stadiumin “Monuental”. Analistët e Stanleybet kanë vënë në shënjestër 36-vjeçarin italian.

Nëse dikush vë bast se mesfushori italian do të shënojë në Superclasico, atëherë ai do ta pesëfishojë shumën e vënë.

Në ndeshje të tillë dihet që atmosfera është me tepër se entuziaste kështu, madje i kalon edhe kufijtë sportive, ndaj është e pamundur që të mos mendosh edhe për kartonin e kuq. Shumë e vënë për kartonin e kuq të marrë nga De Rossi në këtë rast shumëzohet me 10. Janë hapur bastet edhe për numrin e ndeshjeve që De Rossi do të zhvillojë në kampionat.

Hipoteza më e mundshme është që shifra e aktivizimeve të jetë mes 11 dhe 15 takimeve, ndaj dhe koeficienti është 1.85. Mga 16 deri 23 prezena kuotohet 2.5 dhe maksimumi 10 ndeshje me koeficientin 3.5.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency