Serie A

De Vrij flet si zikaltër: Projekti i Interit më bindi, mezi pres të filloj

E përfundoi sezonin në lot, pas humbjes së Lazios në javën e fundit ndaj Interit, por Stefan De Vrij duket se është gati t’u bashkohet zikaltërve dhe për herë të parë ka pranuar se ka një kontratë me ta.

“Kam nënshkruar një kontratë 5-vjeçare me Interin dhe mezi po pres të filloj këtë eksperiencë të re. Kam pasur shumë oferta, por projekti i zikaltërve ishte ai që më emocionoi dhe bindi më shumë. Tani jam gati të shpërblej besimin e tyre në fushën e lojës”, u shpreh De Vrij.

Mbrojtësi holandez foli edhe për takimin e fundit mes Lazios dhe Interit, ku ai ishte shkaktar i një penalltie, ndërsa gjatë javës së ndeshjes ishte bërë objekt diskutimi, nëse duhej të luante apo jo.

“Para ndeshjes i thashë drejtuesve të klubit që të mos luaja, pasi nuk kisha ndjesi të mira. Ishte një takim i ngarkuar për mua dhe kisha shqetësimin se nuk do t’ia dilja të bëja më të mirën. Gjithsesi ata këmbëngulën dhe u përqendrova maksimalisht për të bërë më të mirën”, deklaroi mbrojtësi holandez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency